Sepet

Gizlilik

İPTAL İADE VE GÜVENCE PAKETİ POLİTİKASI

  1. Yolcu turu satın aldıktan sonra tur tarihine 30 gün kala kesintisiz iptal etme hakkına sahiptir.
  2. Tur tarihine 29 gün kaldıktan sonrası için yapacağı iptallerde herhangi bir iade alamaz.
  3. Tur firması turu iptal ederse turu satın alan yolculara 3 gün içinde iptali bildirmek zorundadır.
  4. Tur firması tarafından yapılan bütün tur iptallerinde turu satın alan yolcularına ödenen ücretin tamamı kesintisiz iade edilir.
  5. Yolcu tarafından yapılan rezervasyonlar 3 gün için geçerlidir. 3 gün içinde satışa dönüşmeyen rezervasyonlar otomatik iptal edilir.

GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI

Tur satın almada kullanılan kredi kartı bilgileri KESİNLİKLE üçünçü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Bu rezervasyon sürecinde; müşteriden alınan konaklayacak kişilere ait isim-soyisim, doğum tarihi, TC kimlik numarası bilgileri rezervasyonun kayıt altına alınması için ilgili konaklama işletmesi ile; isim-soyisim, telefon numarası, e-mail adresi ve konaklama detayları yerel rehberlik ve transfer hizmetleri için işbirliği içinde olduğumuz tedarikçi firma ile paylaşılmaktadır. Rezervasyonun tamamlanması için müşteriden alınan kredi kartı, banka hesap bilgileri, vs. GEZİ BUDUR tarafından kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. İşbu sözleşme ile müşteri söz konusu verilerin ilgili birimlerle paylaşılmasına onay vermektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında müşteri onayı ile işlenen bu veriler, rezervasyonun sonlanmasından sonra bir sonraki rezervasyon talebinde kullanılmak ve/veya 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında reklam, kampanya, ilan, vb. paylaşımlar için tarafımızca korunmaktadır. Müşteri, kişisel verilerinin ve/veya rezervasyon detaylarının konaklama sonrası silinmesini ve bilgilendirmeler için verdiği onayı iptal etmek isterse, bu durumu 0 850 696 91 21  GEZİ BUDUR Misafir İlişkileri departmanına veya info@gezibudur.com adresine bildirecek ve GEZİ BUDUR konuyla ilgili talepleri yerine getirecektir.

TURLARDA KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda 11 – 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibas, 25 – 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibas, 30 – 45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Araç tipine göre koltuk yeri değişkenlik gösterebileceğinden sadece koltuk numarası garanti edilir.

Konforlu Ulaşım

Misafirlerimize konforlu ve hesaplı ulaşım hizmetleri sunuyoruz.

Seyehat Sigortası

Tüm fiyatlarımıza zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Kolay Ödeme

Banka ve kredi kartlarınız ile ödeme yapabilme imkanı

100% Güvenli

Ödemeleriniz 3D Güvenli Ödeme ile yapılmaktadır.